
Programovateľný ovládač, 8 relé, MCX08M2
080G0335
Funkcia: Programovateľný ovládač, Napájacie napätie [V] AC: 110 - 230, Typ komunikácie: CANBUS; RS485; MODBUS, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 12
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
080G0335
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 8 pc |
| Analógové výstupy (AO) [ks] | 4 pc |
| Bzučiak | ÁNO |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 8 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 8 pc |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | No |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Programovateľný ovládač |
| Hodiny reálneho času | ÁNO |
| Klasifikácia IP krytia | IP40 |
| Kódové č. súpravy konektora | 080G0180 |
| Material Description | DEL MCX08M2 Elec.Contr 230VRS485 TTL S |
| Množstvo po formátoch balenia | 12 pc |
| Montážna metóda | koľajnica DIN |
| Napájacie napätie [V] AC [Max] | 230 V |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Napájacie napätie [V] AC [Min] | 110 V |
| Názov výrobku | Programovateľný ovládač, 8 relé |
| Osvedčenie | CEEACLLC CDC TYSKUL |
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [W] | 10.0 W |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Programovateľné regulátory |
| Schválenie UL | Yes |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ displeja | LCD |
| Typ komunikácie | CANBUSMODBUSRS485 |
| Typ výrobku | MCX08M2 |
| V rozsahu WEEE | Yes |
| Zahrnutá súprava konektora | ÁNO |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.642 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.6 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 2.867 Liter |
| EAN/UPC | 5715162711668 |