
Programovateľný ovládač, 15 relé, MCX152V
080G0319
Funkcia: Programovateľný ovládač, Napájacie napätie [V] AC: 110 - 230, Typ komunikácie: CANBUS; RS485; MODBUS, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 8
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
080G0319
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| 1 Hmotnosť primárnej batérie kg | 0.001 |
| 1 SÚČTOVÁ hmotnosť primárnej batérie kg | 0.001 |
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 14 pc |
| Analógové výstupy (AO) [ks] | 6 pc |
| Bzučiak | Nie |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| Ďalšie informácie | Vstup záložnej batérie |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 18 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 15 pc |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | No |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Programovateľný ovládač |
| Hodiny reálneho času | ÁNO |
| Klasifikácia IP krytia | IP40 |
| Kódové č. súpravy konektora | 080G0308 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL - MCX152V Elect.Contr. 230V LCD 2 |
| Množstvo po formátoch balenia | 8 pc |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Montážna metóda | koľajnica DIN |
| Napájacie napätie [V] AC [Max] | 230 V |
| Napájacie napätie [V] AC [Min] | 110 V |
| Názov výrobku | Programovateľný ovládač, 15 relé |
| Obsah batérie | Yes |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Počet batérií | 1 |
| Príkon [W] | 27.0 W |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Programovateľné regulátory |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Typ alebo názov batérie | Lithium coin cell (CR1620) |
| Typ displeja | LCD |
| Typ komunikácie | CANBUSMODBUSRS485 |
| Typ výrobku | MCX152V |
| Typové označenie | MCX152V |
| Zahrnutá súprava konektora | ÁNO |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 995 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 777 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 4.951 Liter |
| EAN/UPC | 5715162711651 |