
Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky, AK-PC 7xx
080G0311
Použité pre produkt: AK-PC 7xx, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 34
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
080G0311
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Ďalšie informácie | Vrátane konektorov |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | LCD displej pre AK-PC 7xx |
| Klasifikácia IP krytia | IP65 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL AK-MMI Display, LCD |
| Množstvo po formátoch balenia | 34 pc |
| Montážna metóda | ZabudovanýPanel |
| Napájacie napätie [V] AC | 24 V |
| Napájacie napätie [V] DC [max.] | 30.00 V |
| Napájacie napätie [V] DC [min.] | 12.00 V |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Názov výrobku | Displej |
| Osvedčenie | CECMIMGOST RUL |
| Označenie CE | Yes |
| Použité pre produkt | AK-PC 7xx |
| Príkon [W] | 1.6 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky |
| Schválenie UL | Yes |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Typ komunikácie | RS232 |
| Typ výrobku | Príslušenstvo |
| Typové označenie | AK-MMI |
| Vlastnosti výrobku | Bzučiak |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.254 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.184 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.926 Liter |
| EAN/UPC | 5702428819732 |