
Regulátor kapacity, AK-PC 351
080G0289
Funkcia: 1 Sanie a 1 Kondenzátor, Digitálne vstupy (DI) [ks]: 8, Napájacie napätie [V] AC: 24, Typ komunikácie: MODBUS, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 16
080G0289
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| 1 Hmotnosť primárnej batérie kg | 0.001 |
| 1 SÚČTOVÁ hmotnosť primárnej batérie kg | 0.001 |
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 4 pc |
| Analógové výstupy (AO) [ks] | 2 pc |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| Ďalšie informácie | Relay 6 solid state type |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 8 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 6 pc |
| Displej vpredu | ÁNO |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | 1 Sanie a 1 Kondenzátor |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Jazyk výrobku | ChorvátčinaČeštinaAngličtinaNemčinaMaďarčinaTaliančinaPoľštinaPortugalčinaRuštinaSrbčinaŠpanielčinaTurečtina |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Orange lead (lead tetroxide) (CAS no. 1314-41-6)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Material Description | AK-PC 351, Control 24V LCD SSR RS485 S |
| Max. počet kompresorov | 4 pc |
| Množstvo po formátoch balenia | 16 pc |
| Montážna metóda | koľajnica DIN |
| Napájacie napätie [V] AC | 24 V |
| Napájacie napätie [V] DC | 24.00 V |
| Názov výrobku | Regulátor kapacity |
| Oblasť použitia | Regulácia výkonu |
| Obsah batérie | Yes |
| Obsah PFAS [Áno/Nie] | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Oddelenie | 25 |
| Osvedčenie | CECMIMEACGOST RUL |
| Označenie CE | Yes |
| Počet batérií | 1 |
| Príkon [W] | 6.0 W |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia kompresora/kondenzátora |
| Regulácia kapacity ventilátora | Krok/Rýchlosť |
| Režim regulácie ventilátora | PI |
| Režim regulácie výkonu | PI |
| Režimvýkonu kompresora | Krok/rýchlosť/PWM |
| Schválenie UL | Yes |
| SCIP dokumentácia č. | 199e3317-c1b9-4d48-94a0-45825c46791f |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | AK-PC-7XX-651A-351 |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Out of scope |
| Typ alebo názov batérie | Lithium coin cell (CR1620) |
| Typ komunikácie | MODBUS |
| Typ regulácie kondenzátora | Tlak/Teplota |
| Typ výrobku | AK-PC 351 |
| Typové označenie | AK-PC 351 |
| Vlastnosti výrobku | Bezpečnosť kompresoraBezpečnosť ventilátoraTlak plavákového kondenzátoraBezpečnosť vysokého tlakuzabudovaný LCD displejBezpečnosť nízkeho tlakuNočná optimalizáciaOptimalizácia P0 |
| Vstup regulácie výkonu | Tlak/Teplota |
| Zariadenie | Vrátane konektorov |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.348 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.248 Kilogram |
| Objem | 1.867 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428843621 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |