
Regulátor kapacity, AK-PC 551
080G0283
Funkcia: 2 kondenzátor sania a bežný kondenzátor, Digitálne vstupy (DI) [ks]: 8, Napájacie napätie [V] AC: 24, Typ komunikácie: MODBUS, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 12
080G0283
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| 1 Hmotnosť primárnej batérie kg | 0.001 |
| 1 SÚČTOVÁ hmotnosť primárnej batérie kg | 0.001 |
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 8 pc |
| Analógové výstupy (AO) [ks] | 2 pc |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| Ďalšie informácie | Relé 5,6 typ v pevnej fáze |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 8 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 8 pc |
| Displej – možnosť | Vpredu Možnosť: MMIGRS2 |
| Displej vpredu | ÁNO |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | 2 kondenzátor sania a bežný kondenzátor |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Jazyk výrobku | ChorvátčinaČeštinaDánčinaHolandčinaAngličtinaFrancúzštinaNemčinaMaďarčinaTaliančinaPoľštinaPortugalčinaRumunskoRuštinaSrbčinaŠpanielčinaTurečtina |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Material Description | AK-PC 551, Control 24V LCD2SSR RS485 S. |
| Max. počet kompresorov | 8 pc |
| Množstvo po formátoch balenia | 12 pc |
| Montážna metóda | koľajnica DIN |
| Napájacie napätie [V] AC | 24 V |
| Napájacie napätie [V] DC | 24.00 V |
| Názov výrobku | Regulátor kapacity |
| Oblasť použitia | Regulácia výkonu |
| Obsah batérie | Yes |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Obsah PFAS [Áno/Nie] | No |
| Oddelenie | 25 |
| Osvedčenie | CECMIMEACcURus |
| Označenie CE | Yes |
| Počet batérií | 1 |
| Príkon [W] | 10.0 W |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia kompresora/kondenzátora |
| Regulácia kapacity ventilátora | Krok/Rýchlosť |
| Režim regulácie ventilátora | PI |
| Režim regulácie výkonu | PI |
| Režimvýkonu kompresora | Krok/rýchlosť/PWM |
| Schválenie UL | Yes |
| SCIP dokumentácia č. | 2a449873-2656-48ab-8705-a67d762ee731 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | AK-PC 551, Control 24V LCD2SSR RS485 S. |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Out of scope |
| Typ alebo názov batérie | Lithium coin cell (CR1620) |
| Typ komunikácie | MODBUS |
| Typ regulácie kondenzátora | Tlak/Teplota |
| Typ výrobku | AK-PC 551 |
| Typové označenie | AK-PC 551 |
| Vlastnosti výrobku | BzučiakBezpečnosť kompresoraBezpečnosť teploty vypúšťaného plynuBezpečnosť ventilátoraTlak plavákového kondenzátoraFunkcia obnovenia teplaBezpečnosť vysokého tlakuzabudovaný LCD displejNúdzové vypínanie neprioritných obvodovBezpečnosť nízkeho tlakuNočná optimalizáciaOptimalizácia P0Hodiny reálneho časuBezpečnosť teploty nasávaných plynov |
| Vstup regulácie výkonu | Tlak/Teplota |
| Zariadenie | Vrátane konektorov |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 648 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 550 Gram |
| Objem | 2.867 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428843065 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |