Spájkovaný doskový tepelný výmenník, SL32TL-1, Počet dosiek: 60
079U2217
30 bar, Materiál spájky: Meď
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
079U2217
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Celková šírka [mm] | 108 mm |
| Celková výška bez podstavcov [mm] | 308 mm |
| Connection length 1 [mm] | 27 mm |
| Connection length 2 [mm] | 27 mm |
| Connection size 1 | 1 |
| Connection size 2 | 1 |
| Connection type 1 | R |
| Connection type 2 | R |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | No |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Horizontálne stredový priechod [mm] | 50 mm |
| Kategória | II |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | SL32TL-1-60_2_30_S1_4B1 |
| Material Description (Short Te | SL32TL-1-60_2_30_S1_4B1 |
| Materiál spájky | Meď |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Názov výrobcu | Danfoss |
| Názov výrobku | Spájkovaný doskový tepelný výmenník |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | PED |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Plate material no. | 1.4404 |
| Počet dosiek | 60 |
| Počet prechodov | 1 |
| Pracovný tlak, strana 1 [bar] [max.] | 30 bar |
| Pracovný tlak, strana 2 [bar] [max.] | 30 bar |
| Product line | 31 |
| Produktová skupina | Tepelné výmenníky |
| Skupina kvapaliny | 1 |
| Štandardný prípoj | ISO 7 |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Teplotný rozsah [°C] [max.] | 225 °C |
| Teplotný rozsah [°C] [min.] | -196 °C |
| Typ výrobku | SL32TL-1 |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| V rozsahu WEEE | No |
| Vertical center porthole 1[mm] | 250 mm |
| Vertical center porthole 2[mm] | 250 mm |
| Volume per channel 1 [l] | 0.049 L |
| Volume per channel 2 [l] | 0.049 L |
| Vzor platne | TL |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 9.52 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 9.52 Kilogram |
| Objem | 15.84 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425182983 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |