
Rozdielový tlakový spínač, MP54
060B016691
Funkcia resetovania: Manuálne minimálne, Typ tlakového pripojenia: KALÍŠKOVÝ SPOJ, Veľkosť tlakového pripojenia: ¼ in, Klasifikácia IP krytia: IP20, Max. Pracovný tlak [bar]: 17
060B016691
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Čas uvoľnenia relé [s] | 45 s |
| Chladivá | R11R113R12R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507CR513AR515B |
| Chladivá schválené podľa UL | R11R113R12R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507CR513AR515B |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrická špec. norma | EN 60947-5 |
| Elektrické pripojenie | Vstup kábla upevnený skrutkami |
| Elektrické pripojenie zasúvacie/nasúvacie | Samica |
| EN 60947 elektrické vlastnosti | Izolácia 250 VStupeň znečistenia: 3Menovité impulzné napätie: 4 kVOchrana pred skratom, poistka: 2A |
| EN 60947 vlastnosti zapojenia | Flexibilný, ochranné krúžky: 0,2 - 1,0 mm2Flexibilný, bez ochranných krúžkov 0,2 - 1,5 mm2Pevné/spletené: 0,2 - 1,5 mm2 |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Funkcia kontaktu | SPDT |
| Funkcia resetovania | Manuálne minimálne |
| Klasifikácia IP krytia | IP20 |
| Kontaktný diferenciál [bar] | 0.20 bar |
| Material Description | MP54 DIFFERENTIAL PRESSOSTAT |
| Max. Pracovný tlak [bar] | 17.0 bar |
| Max. Pracovný tlak [psig] | 245 psig |
| Max. skúšobný tlak [bar] Pe | 22.0 bar |
| Max. skúšobný tlak [psig] | 319.0 psig |
| Menovité hodnoty kontaktu | AC15=2 A, 250 VDC13=0.2 A, 250 V |
| Množstvo po formátoch balenia | 21 pc |
| Nastavenie | Odpojenie pre klesajúci tlak |
| Názov výrobku | Rozdielový tlakový spínač |
| Obsah batérie | No |
| Okol. tepl. Poznámka | Bellows max 100 °C/212 °F |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Osvedčenie | CCCCECMIMDNV∙GLEACLLC CDC EURO-TYSKLVDSmernica RoHS ČínaTYSK |
| Označenie CE | Yes |
| Pevný rozdiel [bar] | 0.65 bar |
| Pevný rozdiel [psi] | 9 psi |
| Popis výrobku | Rozd. tlakový spínač |
| Prevádzk. rozsah strany NT [bar] Pe [Max] | 12 bar |
| Prevádzk. rozsah strany NT [bar] Pe [Min] | -1 bar |
| Prevádzk. rozsah strany NT [psig] Pe [Max] | 175 psig |
| Prevádzk. rozsah strany NT [psig] Pe [Min] | -15 psig |
| Príslušenstvo k výrobku | Typické príslušenstvo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktová skupina | Vypínače a termostaty |
| Rozsah teploty okolia [°C] [max.] | 60 °C |
| Rozsah teploty okolia [°C] [min.] | -40 °C |
| Rozsah teploty okolia [°F] [Max] | 140 °F |
| Rozsah teploty okolia [°F] [Min] | -40 °F |
| Štandardné elektrické pripojenie | DIN 40430 |
| Štandardné tlakové pripojenie | DIN 8906 |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Out of scope |
| Tlakové prip. zasúvacie/nasúvacie | Samec |
| Typ tlakového pripojenia | KALÍŠKOVÝ SPOJ |
| Typ výrobku | MP54 |
| Veľkosť elektrického pripojenia | Pg 13.5 |
| Veľkosť tlakového pripojenia | ¼ in |
| Zariadenie | Tepelné časovacie relé |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.764 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.655 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 1.972 Liter |
| EAN/UPC | 5702424499822 |