
Relé preťaženia, TI 9C-5
047H3136
Prúd DOL, štartér motora [A] [Min]: 1.2, Prúd DOL, štartér motora [A] [Max]: 1.9
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
047H3136
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Identický produkt | 047H4066 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Material Description | TI 9C-5 thermal overload relay 1.20-1.90 |
| Množstvo po formátoch balenia | 10 pc |
| Názov schvaľovacieho súboru UL | E82701 |
| Názov výrobku | Relé preťaženia |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CEEACLLC CDC TYSKUKCAUL |
| Označenie CE | Yes |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Použité pre produkt | Mini stýkače CI 5- |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktová skupina | Stýkače a motorové štartéry |
| Prúd DOL, štartér motora [A] [Max] | 1.90 A |
| Prúd DOL, štartér motora [A] [Min] | 1.20 A |
| Schválenie UL | Yes |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Out of scope |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ výrobku | TI 9C-5 |
| V rozsahu WEEE | Yes |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.114 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.114 Kilogram |
| Objem | 0.339 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423270576 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |