
Vykurovacie rohože, GXmat, 37 W/ft², 155 ft², Napájacie napätie [V] AC: 240
088L3304
Typ kábla: Dvojitý vodič
088L3304
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Certifikačná spoločnosť | UL LLC |
| Deformačná pevnosť [N] | 2000 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka podložky [ft] | 77.5 ft |
| Dĺžka studeného vedenia [ft] | 19.6 ft |
| EPD k dispozícii | Yes |
| Farba vonkajšieho plášťa | Čierna |
| Hĺbka obalu [mm] | 610 mm |
| Izolácia vodiča | FEP |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | GX Mat 240V, 77.5 Ft., 155 Sq. Ft.,5715W |
| Materiál náplne | PEX |
| Množstvo vodičov studeného vedenia | 2 |
| Mriežka kábla | Hliníková fólia 100 % |
| Napájacie napätie [V] AC | 240 V |
| Nastavené príslušenstvo | No |
| Neobsahuje olovo | Áno |
| Obsah batérie | No |
| Odpor kábla [Ohm] | 10.1000 Ohm |
| Osvedčenie | E543796 |
| Pevnosť v ťahu [N] | 120 N |
| Plocha pokrytia [sq ft] | 155 ft² |
| Počet studených vedení | 1 |
| Popis | GX Mat 240V, 77.5 Ft., 155 Sq. Ft.,5715W |
| Popis výrobku | GX Mat |
| Použitie | Ground ice and snow melting |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Prevádzková teplota [°F] [max.] | 149 °F |
| Priemer kábla [in] | 0.25 in |
| Princíp vykurovania | Sériové rezistívne |
| Product line | 21 |
| Produktová skupina | Vykurovacie rohože |
| Prúd [A] [max.] | 23.8 A |
| S ochranou proti UV | Áno |
| Schválenie UL | Yes |
| Šírka obalu [mm] | 370 mm |
| Šírka podložky [m] | 2.0 ft |
| Spomaľovač horenia | Áno |
| Štandard schvaľovania | CLASS 2872 01CLASS 2872 81 |
| Studené vedenie | Áno |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Out of scope |
| Teplota inštalácie [°F] | 23 °F |
| Teplota mimo prevádzky [°F] [max.] | 220 °F |
| Trieda IP prvku | IPX7 |
| Typ kábla | Dvojitý vodič |
| Typ studeného vedenia | AWG10 |
| Typ výrobku | GXmat |
| Vonkajší plášť | PVC |
| Výkon podložky [W/ft²] | 37 W/ft² |
| Vykurovací výkon [W] | 5715 W |
| Výška obalu [mm] | 510 mm |
| Záruka [rok] | 20 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 12.414 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 12.29 Kilogram |
| Objem | 74.851 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466175699 |
| Proposition 65 | Cancer |