
Vykurovacie rohože, ECmat 85T PRE, 85 W/m², 2.70 m², Napájacie napätie [V] AC: 230
088L6407
Typ kábla: Dvojitý vodič, Šírka podložky [m]: 0.5, Dĺžka podložky [m]: 5.4
088L6407
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Deformačná pevnosť [N] | 600 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka podložky [m] | 5.40 m |
| Dĺžka studeného vedenia [m] | 4.0 m |
| Farba vonkajšieho plášťa | Červená |
| Hĺbka obalu [mm] | 245 mm |
| Hrúbka [mm] | 3.50 mm |
| Izolácia vodiča | FEP |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | ECmat 85T PRE 2,7m² 230V 230W |
| Množstvo vodičov studeného vedenia | 2 |
| Mriežka kábla | Hliníková fólia 100 % |
| Napájacie napätie [V] AC | 230 V |
| Nastavené príslušenstvo | No |
| Neobsahuje olovo | Áno |
| Obsah batérie | No |
| Odpor kábla [Ohm] | 229.4000 Ohm |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Pevnosť v ťahu [N] | 300 N |
| Plocha pokrytia [m²] | 2.70 m² |
| Počet studených vedení | 1 |
| Popis | ECmat 85T PRE 2,7m² 230V 230W |
| Použitie | Floor heating |
| Prevádzková teplota [°C] [max.] | 90 °C |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Priemer kábla [mm] | 3.0 mm |
| Princíp vykurovania | Sériové rezistívne |
| Product line | 21 |
| Produktová skupina | Vykurovacie rohože |
| S ochranou proti UV | Nie |
| Schválenie UL | Out of scope |
| Šírka obalu [mm] | 217 mm |
| Šírka podložky [m] | 0.5 m |
| Spomaľovač horenia | Áno |
| Studené vedenie | Áno |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Teplota inštalácie [°C] [min.] | -5 °C |
| Teplota mimo prevádzky [°C] [max.] | 60 °C |
| Trieda IP prvku | IPX7 |
| Typ kábla | Dvojitý vodič |
| Typ studeného vedenia | DTWB |
| Typ výrobku | ECmat 85T PRE |
| Veľkosť studeného vedenia [mm²] | 1.0 mm² |
| Vonkajší plášť | PVDF |
| Výkon podložky [W/m²] | 85 W/m² |
| Vykurovací výkon [W] | 230 W |
| Výška obalu [mm] | 595 mm |
| Záruka [rok] | 20 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 2.04 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 2.02 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 12.825 Liter |
| EAN/UPC | 5703466245491 |