
Vykurovacie rohože, ECmat 150T, 150 W/m², 10.00 m², Napájacie napätie [V] AC: 230
088L5375
Typ kábla: Dvojitý vodič, Nastavené príslušenstvo: Prechodchrániacej plast. rúrkyKK1-E5; ECtemp Touch; Plastová rúrka ø6,7 2,5 m čierna; Klince syntetické 10 ks vo vrecku; Mosadzný koncový uzáver snímača prechrániacuplast. rúrku ø6,7, Šírka podložky [m]: 0.5, Dĺžka podložky [m]: 20
088L5375
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| 1 Hmotnosť primárnej batérie kg | 0.000 |
| 1 SÚČTOVÁ hmotnosť primárnej batérie kg | 0.000 |
| 2-pólový prepínač | Nie |
| Bod definície snímača [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Certifikačná spoločnosť | Intertek Semko |
| Deformačná pevnosť [N] | 600 N |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dĺžka podložky [m] | 20.00 m |
| Dĺžka studeného vedenia [m] | 2.3 m |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(c) |
| EPD k dispozícii | Yes |
| Farba vonkajšieho plášťa | Červená |
| Hĺbka obalu [mm] | 255 mm |
| Hmotnosť batérie | 0 g |
| Hrúbka [mm] | 3.50 mm |
| Indukčná záťaž | cos φ= 0.3 max 1A |
| Izolácia vodiča | FEP |
| Kábel na bubne | Nie |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | ECmat 150T 1500W 230V 0.5x20m Touch |
| Max. veľkosť kábla terminálu [mm²] | 2 x 2.5 |
| Množstvo vodičov studeného vedenia | 2 |
| Montáž DIN | Nie |
| Mriežka kábla | Hliníková fólia 100 % |
| Napájacie napätie [V] AC | 230 V |
| Nastavené príslušenstvo | ECtemp TouchPlastová rúrka ø6,7 2,5 m čiernaPrechodchrániacej plast. rúrkyKK1-E5Klince syntetické 10 ks vo vreckuMosadzný koncový uzáver snímača prechrániacuplast. rúrku ø6,7 |
| Neobsahuje olovo | Áno |
| Obmedzovač max. teploty [°C] [max.] | 35 °C |
| Obmedzovač max. teploty [°C] [min.] | 20 °C |
| Obmedzovač min. teploty [°C] [max.] | 35 °C |
| Obmedzovač min. teploty [°C] [min.] | 10 °C |
| Obmedzovač teploty [°C] [max.] | 45 °C |
| Obmedzovač teploty [°C] [min.] | 5 °C |
| Obsah batérie | Yes |
| Ochrana proti mrazu [°C] | 5 °C |
| Odpor kábla [Ohm] | 35.3000 Ohm |
| Odporová záťaž max. [A] | 16 A |
| Odstrihnuté na dĺžku | Nie |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Pevnosť v ťahu [N] | 120 N |
| Plocha pokrytia [m²] | 10.00 m² |
| Počet batérií | 1 |
| Počet studených vedení | 1 |
| Popis | ECmat 150T 1500W 230V 0.5x20m ECtemp Touch |
| Popis výrobku | Súprava ECmat™ 150T s DEVIreg™ Touch |
| Použitie | Floor heating |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Prevádzková teplota [°C] [max.] | 115 °C |
| Priemer kábla [mm] | 3.0 mm |
| Princíp vykurovania | Sériové rezistívne |
| Product line | 21 |
| Produktová skupina | Vykurovacie rohože |
| Reléový spínač | 1-pólové |
| S ochranou proti UV | Nie |
| Schválenie UL | Out of scope |
| Šírka obalu [mm] | 255 mm |
| Šírka podložky [m] | 0.5 m |
| Spomaľovač horenia | Áno |
| Spotreba energie v pohotovostnom režime [W] [max.] | 0.40 W |
| Studené vedenie | Áno |
| Stupeň znečistenia | 2 |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Systém kompatibilného rámu | Áno |
| Teplota – miestnosť [°C] [max.] | 35 °C |
| Teplota – miestnosť [°C] [min.] | 5 °C |
| Teplota – podlaha [°C] [max.] | 45 °C |
| Teplota – podlaha [°C] [min.] | 5 °C |
| Teplota inštalácie [°C] [min.] | -5 °C |
| Teplota mimo prevádzky [°C] [max.] | 120 °C |
| Teplota okolia [°C] [max.] | 30 °C |
| Teplota okolia [°C] [min.] | 0 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [max.] | 65 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skúšky bodového tlaku [°C] | 75 °C |
| Trieda IP prvku | IPX7 |
| Trieda IP termostatu | 21 |
| Trieda softvéru | A |
| Typ alebo názov batérie | Coin battery - (Manganese Silicon) lithium rechargeable battery by Seiko (MS414GE) |
| Typ displeja | Dotyková obrazovka |
| Typ kábla | Dvojitý vodič |
| Typ kompatibilného zahraničného snímača | Áno |
| Typ regulácie | PWM |
| Typ snímača | NTC |
| Typ studeného vedenia | DTWB |
| Typ výrobku | ECmat 150T |
| V rozsahu WEEE | Yes |
| Veľkosť studeného vedenia [mm²] | 1.0 mm² |
| Vonkajší plášť | PVDF |
| Výkon podložky [W/m²] | 150 W/m² |
| Vykurovací výkon [W] | 1500 W |
| Výška obalu [mm] | 590 mm |
| Zálohovanie batérií | Áno |
| Záruka [rok] | 20 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 5.63 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 5.574 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 38.885 Liter |
| EAN/UPC | 5703466219812 |