
Vykurovacie rohože, ECheat 150S, 150 W/m², 7.00 m², Napájacie napätie [V] AC: 230
088L0560
Typ kábla: Jednoduchý vodič, Nastavené príslušenstvo: Plastová rúrka ø6,7 2,5 m čierna, Šírka podložky [m]: 0.5, Dĺžka podložky [m]: 14
088L0560
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Certifikačná spoločnosť | Intertek Semko |
| Deformačná pevnosť [N] | 600 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka podložky [m] | 14.00 m |
| Dĺžka studeného vedenia [m] | 3.0 m |
| EPD k dispozícii | Yes |
| Farba vonkajšieho plášťa | Červená |
| Hĺbka obalu [mm] | 220 mm |
| Hrúbka [mm] | 3.00 mm |
| Izolácia vodiča | FEP |
| KÓD UNSPSC | 40101830 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | ECheat 150S 7m² 230V 1050W |
| Množstvo vodičov studeného vedenia | 1 |
| Mriežka kábla | Medené opletenie |
| Napájacie napätie [V] AC | 230 V |
| Nastavené príslušenstvo | Plastová rúrka ø6,7 2,5 m čierna |
| Neobsahuje olovo | Áno |
| Obsah batérie | No |
| Odpor kábla [Ohm] | 50.4000 Ohm |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Pevnosť v ťahu [N] | 120 N |
| Plocha pokrytia [m²] | 7.00 m² |
| Počet studených vedení | 2 |
| Popis | ECheat 150S 1050W, 230V 0,5x14m |
| Popis výrobku | ECheat 150S |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Použitie | Floor heating |
| Prevádzková teplota [°C] [max.] | 110 °C |
| Priemer kábla [mm] | 2.5 mm |
| Princíp vykurovania | Sériové rezistívne |
| Product line | 21 |
| Produktová skupina | Vykurovacie rohože |
| S ochranou proti UV | Nie |
| Schválenie UL | No |
| Šírka obalu [mm] | 220 mm |
| Šírka podložky [m] | 0.5 m |
| Spomaľovač horenia | Áno |
| Studené vedenie | Áno |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Teplota inštalácie [°C] [min.] | -5 °C |
| Teplota mimo prevádzky [°C] [max.] | 120 °C |
| Trieda IP prvku | IPX7 |
| Typ kábla | Jednoduchý vodič |
| Typ studeného vedenia | DSWB |
| Typ výrobku | ECheat 150S |
| Veľkosť studeného vedenia [mm²] | 1.0 mm² |
| Vonkajší plášť | PVDF |
| Výkon podložky [W/m²] | 150 W/m² |
| Vykurovací výkon [W] | 1050 W |
| Výška obalu [mm] | 590 mm |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
| Záruka [rok] | 20 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 3.283 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 2.36 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 50.912 Liter |
| EAN/UPC | 5703466118856 |