
Vykurovacie rohože, ECdry, 55 W/m², 5.00 m², Napájacie napätie [V] AC: 230
088L0143
Typ kábla: Jednoduchý vodič, Šírka podložky [m]: 1, Dĺžka podložky [m]: 5
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Ak hľadáte podobný produkt, môžete si pozrieť ďalšie možnosti v rámci rovnakého typu produktu na stránke typu produktu.: Vykurovacie rohože
088L0143
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Certifikačná spoločnosť | Intertek Semko |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka podložky [m] | 5.00 m |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(c) |
| Hĺbka obalu [mm] | 1050 mm |
| Hrúbka [mm] | 8.00 mm |
| Izolačný materiál | PP-pena |
| KÓD UNSPSC | 40101830 |
| Material Description | Danfoss ECdry 55 242W 230V 5m² |
| Montážna výška [mm] [min.] | 8 mm |
| Napájacie napätie [V] AC | 230 V |
| Nastavené príslušenstvo | No |
| Obsah batérie | No |
| Odpor kábla [Ohm] | 219.0000 Ohm |
| Odstrihnuté na dĺžku | Nie |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Plocha pokrytia [m²] | 5.00 m² |
| Popis | ECdry 55 242W 230V 5m² |
| Popis výrobku | ECdry 55 |
| Použitie | Floor heating |
| Princíp vykurovania | Sériové rezistívne |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | 21 |
| Produktová skupina | Vykurovacie rohože |
| Prúd [A] [max.] | 10.0 A |
| Redukcia zvuku [dB] | 17 dB |
| Schválenie UL | No |
| Šírka [mm] | 100.00 mm |
| Šírka obalu [mm] | 250 mm |
| Šírka podložky [m] | 1.0 m |
| Studené vedenie | Nie |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Tepelný odpor [W/m²K] | 8 Btu/h-ft²Â°F |
| Trieda EEE | 4 large equipment (any external dimension > 50 cm) |
| Trieda IP prvku | IPX7 |
| Typ kábla | Jednoduchý vodič |
| Typ výrobku | ECdry |
| V rozsahu WEEE | Yes |
| Výkon podložky [W/m²] | 55 W/m² |
| Vykurovací výkon [W] | 242 W |
| Warranty type | 5-year product warranty |
| Záruka [rok] | 5 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 7.05 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 6.98 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 65.625 Liter |
| EAN/UPC | 5703466238226 |