
Vykurovacie rohože, ECasphalt 300T, 300 W/m², 6.20 m², Napájacie napätie [V] AC: 230
088L6551
Typ kábla: Dvojitý vodič, Šírka podložky [m]: 0.5, Dĺžka podložky [m]: 12.4
088L6551
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Certifikačná spoločnosť | Intertek Semko |
| Deformačná pevnosť [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka podložky [m] | 12.40 m |
| Dĺžka studeného vedenia [m] | 10.0 m |
| EPD k dispozícii | Yes |
| Farba vonkajšieho plášťa | Čierna |
| Hĺbka obalu [mm] | 500 mm |
| Hrúbka [mm] | 7.00 mm |
| Izolácia vodiča | FEP |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | ECasphalt 300T 6,2 m² 0,5x12,4m 230V |
| Množstvo vodičov studeného vedenia | 2 |
| Mriežka kábla | Hliníková fólia 100 % |
| Napájacie napätie [V] AC | 230 V |
| Nastavené príslušenstvo | No |
| Neobsahuje olovo | Áno |
| Obsah batérie | No |
| Odpor kábla [Ohm] | 28.1000 Ohm |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Pevnosť v ťahu [N] | >300 N |
| Plocha pokrytia [m²] | 6.20 m² |
| Počet studených vedení | 1 |
| Popis | ECasphalt 300T 6,2m² 230V 1885W |
| Popis výrobku | ECasphalt 300T |
| Použitie | Asphalt ice and snow melting |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Prevádzková teplota [°C] [max.] | 60 °C |
| Priemer kábla [mm] | 7.0 mm |
| Princíp vykurovania | Sériové rezistívne |
| Product line | 21 |
| Produktová skupina | Vykurovacie rohože |
| S ochranou proti UV | Áno |
| Schválenie UL | Out of scope |
| Šírka obalu [mm] | 190 mm |
| Šírka podložky [m] | 0.5 m |
| Spomaľovač horenia | Áno |
| Studené vedenie | Áno |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Teplota inštalácie [°C] [min.] | -5 °C |
| Teplota krátkeho obdobia [°C] [max.] | 240 °C |
| Teplota mimo prevádzky [°C] [max.] | 85 °C |
| Trieda IP prvku | IPX7 |
| Typ kábla | Dvojitý vodič |
| Typ studeného vedenia | DTWK |
| Typ výrobku | ECasphalt 300T |
| Veľkosť studeného vedenia [mm²] | 2.5 mm² |
| Vonkajší plášť | XPLO |
| Výkon podložky [W/m²] | 300 W/m² |
| Vykurovací výkon [W] | 1885 W |
| Výška obalu [mm] | 190 mm |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
| Záruka [rok] | 20 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 8.08 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 8 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 7.2 Liter |
| EAN/UPC | 5703466246801 |