BOCK, Connector, Valve
097B82165
Compressors spare parts, Set-shut-off valve ø16+5/8", Legacy BOCK ID: 82165
097B82165
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 82165 |
| Material Description | Set-shut-off valve ø16+5/8" |
| Názov výrobku | Connector |
| Obsah batérie | No |
| Popis | Set-shut-off valve ø16+5/8" |
| Product line | Danfoss BOCK® |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ prípoja | Soldering/welding |
| Typ výrobku | Valve |
| V rozsahu WEEE | No |
| Veľkosť prípoja [palce] | 5/8 in |
| Veľkosť pripojenia [mm] | 16 mm |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 2.2 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 2.2 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162543245 |