BOCK, Motor component, Kit
097B81436
Compressors spare parts, Set-INT69 EX2 motor p. 24V DC, Legacy BOCK ID: 81436
097B81436
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Legacy BOCK ID | 81436 |
| Material Description | Set-INT69 EX2 motor p. 24V DC |
| Napájanie | 24V DC |
| Názov výrobku | Motor component |
| Obsah batérie | No |
| Popis | Set-INT69 EX2 motor p. 24V DC |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| SCIP dokumentácia č. | f5c6285c-a58d-422b-a1ea-b0e0c4773b4d |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | SET-INT69_1 |
| Typ výrobku | Kit |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 300 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 300 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162549216 |