BOCK, Connector, Valve
097B81159
Compressors spare parts, Set-solenoid coil 120V AC *EX, Legacy BOCK ID: 81159
097B81159
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 81159 |
| Material Description | Set-solenoid coil 120V AC *EX |
| Napájanie | 120V AC |
| Názov výrobku | Connector |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Popis | Set-solenoid coil 120V AC *EX |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ výrobku | Valve |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 1.152 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 1.152 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162894583 |