BOCK, Heater, Capacity regulator
097B81102
Compressors spare parts, Set-CR10 110V DC, Legacy BOCK ID: 81102
097B81102
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 81102 |
| Material Description | Set-CR10 110V DC |
| Napájanie | 110V DC |
| Názov výrobku | Heater |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Popis | Set-CR10 110V DC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ výrobku | Capacity regulator |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 600 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 600 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162893739 |