BOCK, Motor component, Kit
097B81088
Compressors spare parts, Set-motor+motor c.18,5kW S/SS, Legacy BOCK ID: 81088
097B81088
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 81088 |
| Material Description | Set-motor+motor c.18,5kW S/SS |
| Napájanie | 380-420V 50Hz (440-480V 60Hz) |
| Názov výrobku | Motor component |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Popis | Set-motor+motor c.18,5kW S/SS |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ výrobku | Kit |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 64.2 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 64.2 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162551738 |