BOCK, Heater, Capacity regulator
097B80932
Compressors spare parts, Set-cap.reg.CR84 230V AC, Legacy BOCK ID: 80932
097B80932
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 80932 |
| Material Description | Set-cap.reg.CR84 230V AC |
| Napájanie | 230V AC |
| Názov výrobku | Heater |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Popis | Set-cap.reg.CR84 230V AC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ výrobku | Capacity regulator |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 1.86 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 1.86 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162552698 |