BOCK, Heater, Capacity regulator
097B80913
Compressors spare parts, Set-CR87 24V DC, Legacy BOCK ID: 80913
097B80913
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 80913 |
| Material Description | Set-CR87 24V DC |
| Napájanie | 24V DC |
| Názov výrobku | Heater |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Popis | Set-CR87 24V DC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ výrobku | Capacity regulator |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 700 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 700 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162552872 |