BOCK, Connector, Valve
097B80693
Compressors spare parts, Set-solenoid coil 230V AC, Legacy BOCK ID: 80693
097B80693
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 80693 |
| Material Description | Set-solenoid coil 230V AC |
| Napájanie | 230V AC |
| Názov výrobku | Connector |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Popis | Set-solenoid coil 230V AC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ výrobku | Valve |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 150 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 150 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162554081 |