BOCK, Motor component, Stator
097B80562
Compressors spare parts, Set-stator 15kW D/S -fr.DK019, Legacy BOCK ID: 80562
097B80562
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 80562 |
| Material Description | Set-stator 15kW D/S -fr.DK019 |
| Napájanie | 230/400V 50Hz (280/460V 60Hz) |
| Názov výrobku | Motor component |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Popis | Set-stator 15kW D/S -fr.DK019 |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ výrobku | Stator |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 27.1 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 27.1 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162554616 |