BOCK, Connector, Valve
097B70122
Compressors spare parts, Shut-off valve ø22+7/8", Legacy BOCK ID: 70122
097B70122
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 70122 |
| Material Description | Shut-off valve ø22+7/8" |
| Názov výrobku | Connector |
| Obsah batérie | No |
| Popis | Shut-off valve ø22+7/8" |
| Product line | Danfoss BOCK® |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ prípoja | Soldering/welding |
| Typ výrobku | Valve |
| V rozsahu WEEE | No |
| Veľkosť prípoja [palce] | 7/8 in |
| Veľkosť pripojenia [mm] | 22 mm |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 1.23 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 1.23 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162889404 |