BOCK, Motor component, Stator
097B70005
Compressors spare parts, Stator 1,47kW D/S, Legacy BOCK ID: 70005
097B70005
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 70005 |
| Material Description | Stator 1,47kW D/S |
| Napájanie | 230/400V 50Hz (280/460V 60Hz) |
| Názov výrobku | Motor component |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Popis | Stator 1,47kW D/S |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ výrobku | Stator |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 7.54 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 7.54 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162895474 |