BOCK, Connector, Valve
097B51766
Compressors spare parts, Solenoid coil 12V DC, Legacy BOCK ID: 51766
097B51766
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 51766 |
| Material Description | Solenoid coil 12V DC |
| Napájanie | 12V DC |
| Názov výrobku | Connector |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Popis | Solenoid coil 12V DC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ výrobku | Valve |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 150 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 150 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162895320 |