BOCK, Motor component, Kit
097B51326
Compressors spare parts, INT69 G motor protector 24V DC, Legacy BOCK ID: 51326
097B51326
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 51326 |
| Material Description | INT69 G motor protector 24V DC |
| Napájanie | 24V DC |
| Názov výrobku | Motor component |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Popis | INT69 G motor protector 24V DC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ výrobku | Kit |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 170 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 170 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162892466 |