BOCK, Heater, Crankcase heater
097B50935
Compressors spare parts, Oils.heat.cpl.160W 230V AC/V2A, Legacy BOCK ID: 50935
097B50935
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 50935 |
| Material Description | Oils.heat.cpl.160W 230V AC/V2A |
| Napájanie | 230V AC |
| Názov výrobku | Heater |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Popis | Oils.heat.cpl.160W 230V AC/V2A |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ výrobku | Crankcase heater |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 94 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 94 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162892862 |