BOCK, Heater, Capacity regulator
097B08703
Compressors spare parts, Set-cap.reg.CR87 12V DC, Legacy BOCK ID: 08703
097B08703
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Legacy BOCK ID | 08703 |
| Material Description | Set-cap.reg.CR87 12V DC |
| Napájanie | 12V DC |
| Názov výrobku | Heater |
| Obsah batérie | No |
| Popis | Set-cap.reg.CR87 12V DC |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| SCIP dokumentácia č. | e5323742-fb09-4f29-87f7-546dacdbee9f |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | SET-CAP.REG._1 |
| Typ výrobku | Capacity regulator |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 2.82 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 2.82 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162581681 |