BOCK, Electrical component, Start unloader
097B08511
Compressors spare parts, Set-start unl.SU81-4/5 24V DC, Legacy BOCK ID: 08511
097B08511
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Legacy BOCK ID | 08511 |
| Material Description | Set-start unl.SU81-4/5 24V DC |
| Napájanie | 24V DC |
| Názov výrobku | Electrical component |
| Obsah batérie | No |
| Popis | Set-start unl.SU81-4/5 24V DC |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| SCIP dokumentácia č. | 535b499a-8b47-4aff-b755-5d2471b290da |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | SET-START UNL_1 |
| Typ výrobku | Start unloader |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 1.44 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 1.44 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162582169 |