BOCK, Heater, Crankcase heater
097B08430
Compressors spare parts, Set-oils.heat.140W 110-130V,sp, Legacy BOCK ID: 08430
097B08430
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Boric acid (CAS no. 10043-35-3) |
| Legacy BOCK ID | 08430 |
| Material Description | Set-oils.heat.140W 110-130V,sp |
| Napájanie | 110-130V AC/DC |
| Názov výrobku | Heater |
| Obsah batérie | No |
| Popis | Set-oils.heat.140W 110-130V,sp |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| SCIP dokumentácia č. | 6adee5d9-097e-453e-aa8e-2211272b6a3d |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | SET-OILS.HEAT._1 |
| Typ výrobku | Crankcase heater |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 300 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 300 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162582510 |