BOCK, Motor component, Kit
097B08102
Compressors spare parts, Set-Motor Prot.Mp10,Ac 230V, Legacy BOCK ID: 08102
097B08102
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Legacy BOCK ID | 08102 |
| Material Description | Set-Motor Prot.Mp10,Ac 230V |
| Napájanie | 230V AC |
| Názov výrobku | Motor component |
| Obsah batérie | No |
| Popis | Set-Motor Prot.Mp10,Ac 230V |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| SCIP dokumentácia č. | 4cc31238-2dc3-4f9e-a703-eb310999b508 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | SET-CYLINDER_1 |
| Typ výrobku | Kit |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 231 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 210 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162583906 |