BOCK, Heater, Crankcase heater
097B07606
Compressors spare parts, Oils.heat.cpl.140W 230V AC, Legacy BOCK ID: 07606
097B07606
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Legacy BOCK ID | 07606 |
| Material Description | Oils.heat.cpl.140W 230V AC |
| Napájanie | 230V AC |
| Názov výrobku | Heater |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Popis | Oils.heat.cpl.140W 230V AC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produktová skupina | Compressors spare parts |
| Typ výrobku | Crankcase heater |
| V rozsahu WEEE | No |
| Značka | BOCK |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 258 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 258 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162892855 |