
Pumps, RSA, Biofuel blend: 100
070L3470
Product Type: RSA, Biofuel blend: 100, Rotation: L, Nozzle/pressure outlet: L
070L3470
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| 1 alebo 2 stupne | 1 |
| Definičný bod [l/h] | 2800 min-1, 10 bar, 4.3 cSt |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(a)6(c) |
| Dýza/tlakový výstup | L |
| Formát balenia | Multi pack |
| Funkcia zatvárania | Shut-off |
| Kapacita [l/h] | 180.00 L/h |
| Krútiaci moment štartovania [Nm] [max.] | 0.30 N-m |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Material Description | RSA 095 M 1000 |
| Množstvo po formátoch balenia | 6 pc |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CE |
| Otáčanie | L |
| Otáčky [rpm] [max.] | 3600 rpm |
| Otáčky [rpm] [min.] | 1400 rpm |
| Otáčky olejového čerpadla [ot/min] | 3600 op/min |
| Označenie CE | No |
| Plocha filtra [cm²] | 170.0 cm² |
| Ploché plochy/klin na hriadeli | 1 flat |
| Počet krokov | 1 |
| Podtlak v sacom riadku [bar] [Max] | 0.4 bar |
| Popis | RSA 95 |
| Poznámky | Rotation and nozzle/pressure outlet are always determined viewing from the shaft end of the pump. |
| Priemer hriadeľa [mm] | 10.000 mm |
| Príkon [W] | 161.0 W |
| Prípoj rúry | 1 pipe |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Pumps |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Rozsah kapacity [l/h] [Max] | 299 L/h |
| Rozsah kapacity [l/h] [Min] | 150 L/h |
| Rozsah tlaku špeciálnej pružiny [bar] [Max] | 5 bar |
| Rozsah tlaku špeciálnej pružiny [bar] [Min] | 1 bar |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | f8b515ca-d436-41cf-83c4-a1485267071b |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | Oil pumps - RSA 095 |
| Séria | RS |
| Skupina kapacity | 150-299 |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Teplota média [°C] [max.] | 120 °C |
| Teplota média [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota okolia [°C] [max.] | 120 °C |
| Teplota okolia [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [max.] | 120 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [min.] | -25 °C |
| Tlak [bar] [max.] | 21.00 bar |
| Tlak [bar] [min.] | 5.50 bar |
| Tlak petroleja [bar] [Max] | 12 bar |
| Tlak v prívodnom riadku [bar] [Max] | 4 bar |
| Továrenské nastavenie tlaku [bar] | 10.0 bar |
| Trieda filtra [µm] | 150 |
| Typ filtra | Ring |
| Typ oleja | Kerosene/Light oil |
| Typ výrobku | RSA |
| Viskozita [cSt] [Max] | 18.0 cSt |
| Viskozita [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
| Zmes biopalív | 100 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 2.5 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 2.475 Kilogram |
| Objem | 3.374 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425002649 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |