
Pumps, BFP 20, Biofuel blend: 10
071N1281
Product Type: BFP 20, Biofuel blend: 10, Rotation: R, Nozzle/pressure outlet: L + R
071N1281
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| 1 alebo 2 stupne | 1 |
| Definičný bod [l/h] | 2800 min-1, 10 bar, 4.3 cSt |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(c) |
| Dýza/tlakový výstup | L + R |
| Formát balenia | Industrial pack |
| Funkcia zatvárania | None |
| Kapacita [l/h] | 42.00 L/h |
| Krútiaci moment štartovania [Nm] [max.] | 0.12 N-m |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Material Description | Oil pump BFP 20 R5L |
| Množstvo po formátoch balenia | 10 pc |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CE |
| Otáčanie | R |
| Otáčky [rpm] [max.] | 3450 rpm |
| Otáčky [rpm] [min.] | 1400 rpm |
| Otáčky olejového čerpadla [ot/min] | 3450 op/min |
| Označenie CE | No |
| Plocha filtra [cm²] | 11.0 cm² |
| Ploché plochy/klin na hriadeli | 1 flat |
| Počet krokov | 1 |
| Podtlak v sacom riadku [bar] [Max] | 0.4 bar |
| Popis | Oil pump BFP 20 R5L |
| Poznámky | Rotation and nozzle/pressure outlet are always determined viewing from the shaft end of the pump. |
| Priemer hriadeľa [mm] | 8.000 mm |
| Príkon [W] | 70.0 W |
| Prípoj rúry | 2 pipes |
| Product line | Burner Components |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Pumps |
| Rozsah kapacity [l/h] [Max] | 49 L/h |
| Rozsah kapacity [l/h] [Min] | 25 L/h |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | 9080a720-2824-477a-b35e-9275ee911dd9 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | Oil pump BFP 20 |
| Séria | BFP |
| Skupina kapacity | 25-49 |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Teplota média [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota média [°C] [min.] | 0 °C |
| Teplota okolia [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolia [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [min.] | -20 °C |
| Tlak [bar] [max.] | 20.00 bar |
| Tlak [bar] [min.] | 7.00 bar |
| Tlak petroleja [bar] [Max] | 12 bar |
| Tlak v prívodnom riadku [bar] [Max] | 2 bar |
| Továrenské nastavenie tlaku [bar] | 11.7 bar |
| Trieda filtra [µm] | 200 |
| Typ filtra | Cartridge |
| Typ oleja | Kerosene/Light oil |
| Typ výrobku | BFP 20 |
| Viskozita [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Viskozita [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
| Zmes biopalív | 10 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 1.027 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 1.026 Kilogram |
| Objem | 1.203 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425061752 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |