
Pumps, BFP 21, Biofuel blend: 10
071N1109
Product Type: BFP 21, Biofuel blend: 10, Rotation: R, Nozzle/pressure outlet: L, Coil voltage [V]: 220 - 230, AC
071N1109
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| 1 alebo 2 stupne | 1 |
| Definičný bod [l/h] | 2800 min-1, 10 bar, 4.3 cSt |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(a)-I6(c) |
| Dýza/tlakový výstup | L |
| Formát balenia | Industrial pack |
| Funkcia zatvárania | Cut-off |
| Kapacita [l/h] | 24.00 L/h |
| Krútiaci moment štartovania [Nm] [max.] | 0.10 N-m |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Material Description | Oil pump BFP 21 R3L, 220 - 230V AC |
| Množstvo po formátoch balenia | 10 pc |
| Napájacie napätie [V] | 230.0 V |
| Napájacie napätie [V] [Max.] | 240.0 V |
| Napájacie napätie [V] [Min] | 220.0 V |
| Napätie na konvektore [V] | 220 - 230 |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CEUKCADIN CERTCOIntertek Semko |
| Otáčanie | R |
| Otáčky [rpm] [max.] | 3450 rpm |
| Otáčky [rpm] [min.] | 2400 rpm |
| Otáčky olejového čerpadla [ot/min] | 3450 op/min |
| Označenie CE | Yes |
| Plocha filtra [cm²] | 11.0 cm² |
| Ploché plochy/klin na hriadeli | 1 flat |
| Počet krokov | 1 |
| Podtlak v sacom riadku [bar] [Max] | 0.4 bar |
| Popis | Oil pump BFP 21 R3L, 220 - 230V AC |
| Poznámky | Rotation and nozzle/pressure outlet are always determined viewing from the shaft end of the pump. |
| Priemer hriadeľa [mm] | 8.000 mm |
| Príkon [W] | 42.0 W |
| Prípoj rúry | 2 pipes |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Pumps |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Prúd konvektora | AC |
| Rozsah kapacity [l/h] [Max] | 24 L/h |
| Rozsah kapacity [l/h] [Min] | 0 L/h |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | 4e17200c-7afb-4fe9-9736-01e9ab4d277f |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | Oil pump BFP 21 |
| Séria | BFP |
| Skupina kapacity | 0-24 |
| Špičkové napätie prívodu [V] [Max] | 253.0 V |
| Špičkové napätie prívodu [V] [Min] | 207.0 V |
| Spotreba cievky [W] | 9 W |
| Stupeň krytia | IP40 |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Teplota média [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota média [°C] [min.] | 0 °C |
| Teplota okolia [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolia [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [min.] | -20 °C |
| Tlak [bar] [max.] | 20.00 bar |
| Tlak [bar] [min.] | 7.00 bar |
| Tlak petroleja [bar] [Max] | 12 bar |
| Tlak v prívodnom riadku [bar] [Max] | 2 bar |
| Továrenské nastavenie tlaku [bar] | 10.0 bar |
| Trieda filtra [µm] | 200 |
| Typ filtra | Cartridge |
| Typ oleja | Kerosene/Light oil |
| Typ pohonu | NC |
| Typ výrobku | BFP 21 |
| Viskozita [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Viskozita [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
| Zmes biopalív | 10 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 1.136 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 1.124 Kilogram |
| Objem | 1.203 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425138799 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |