
Pumps, BFM, Biofuel blend: 10
071N2556
Product Type: BFM, Biofuel blend: 10, Rotation: L, Nozzle/pressure outlet: L
071N2556
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| 1 alebo 2 stupne | 1 |
| Capacity [USgal/h] | 6.34 gal/h |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(c) |
| Dýza/tlakový výstup | L |
| Formát balenia | Industrial pack |
| Funkcia zatvárania | Cut-off |
| Kapacita [l/h] | 24.00 L/h |
| Krútiaci moment štartovania [Nm] [max.] | 0.12 N-m |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Material Description | Fuel pump BFM L3L |
| Množstvo po formátoch balenia | 10 pc |
| Napájacie napätie [V] [Max.] | 120.0 V |
| Napájacie napätie [V] [Min] | 110.0 V |
| Napätie na konvektore [V] | 110-120 |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | Intertek Semko |
| Otáčanie | L |
| Otáčky [rpm] [max.] | 3450 rpm |
| Otáčky [rpm] [min.] | 2400 rpm |
| Otáčky olejového čerpadla [ot/min] | 3450 op/min |
| Označenie CE | No |
| Ploché plochy/klin na hriadeli | 1 flat |
| Počet krokov | 1 |
| Podtlak v sacom riadku [bar] [Max] | 2.0 bar |
| Popis | Fuel pump BFM L3L, 110V AC |
| Poznámky | Rotation and nozzle/pressure outlet are always determined viewing from the shaft end of the pump. |
| Priemer hriadeľa [mm] | 8.000 mm |
| Prípoj rúry | 2 pipes |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Pumps |
| Prúd konvektora | AC |
| Rozsah kapacity [l/h] [Max] | 24 L/h |
| Rozsah kapacity [l/h] [Min] | 0 L/h |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | c9cb10d8-ff5f-4ec0-8d79-198df7db3ed4 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | BFM |
| Skupina kapacity | 0-24 |
| Štítok výrobku | No |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Teplota média [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota média [°C] [min.] | 0 °C |
| Teplota okolia [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolia [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [min.] | 0 °C |
| Tlak [bar] [max.] | 15.00 bar |
| Tlak [bar] [min.] | 7.00 bar |
| Tlak v prívodnom riadku [bar] [Max] | 2 bar |
| Továrenské nastavenie tlaku [bar] | 10.0 bar |
| Typ filtra | None |
| Typ oleja | Kerosene/Light oil |
| Typ výrobku | BFM |
| V rozsahu WEEE | No |
| Viskozita [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Zmes biopalív | 10 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 419 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 356 Gram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255122531 |