
Preheaters, FPHE 5 LE, 6 kg/h, PTC element: 1 x 70, Thermostat: 60/32
030N5123
FPHE-LE STANDARD
030N5123
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(a)-I7(c)-I |
| Formát balenia | Industrial pack |
| Kapacita [kg/h] | 6.00 kg/h |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Material Description | Oil preheater FPHE LE Standard |
| Množstvo po formátoch balenia | 50 pc |
| Napájacie napätie [V] | 230.0 V |
| Napájacie napätie [V] [Max.] | 255.0 V |
| Napájacie napätie [V] [Min] | 180.0 V |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CEIntertek SemkoDIN CERTCO |
| Označenie CE | Yes |
| Popis | FPHE-LE STANDARD |
| Priemer hrdla [mm] | 18.5 mm |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Prípoje | G 1/8 |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Preheaters |
| Prvok PTC | 1 x 70 |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | bdcea616-ab25-46f2-b243-2281a09c42af |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | Oil preheater FPHE 10 |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Teplota vypnutia [°C] | 32 °C |
| Teplota zapnutia [°C] | 60 °C |
| Termostat | 60/32 |
| Typ výrobku | FPHE 5 LE |
| Uzatvárací ventil | Yes |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.145 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.144 Kilogram |
| Objem | 0.148 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425092053 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |