
Photo Units, LDS, Sensitivity: Extra high (light blue), Cable length [mm]: 600, Housing: Long
057H7109
PHOTO UNIT TYPE LDS (MULTIPACK 10X5 PCS)
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
057H7109
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Citlivosť | Extra high (light blue) |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka kábla [mm] | 600 mm |
| Dĺžka krytu [mm] | 66 mm |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | No |
| Formát balenia | Multi pack |
| Kryt | Long |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | Flame sensor LDS, 600mm |
| Množstvo po formátoch balenia | 5 pc |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Popis | PHOTO UNIT TYPE LDS (MULTIPACK 10X5 PCS) |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Photo Units |
| Schválenie UL | No |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Out of scope |
| Typ výrobku | LDS |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.03 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.022 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.097 Liter |
| EAN/UPC | 5702425157639 |