
Oil Nozzles, OD H, 0.55 gal/h, 2.11 kg/h, 80 °, Hollow
030H8860
0.55GAL 80H CEN - 50 PCS. BLISTER
030H8860
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Capacity [USgal/h] | 0.55 gal/h |
| CEN | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(a)-I6(c) |
| Formát balenia | Industrial pack |
| Kapacita [kg/h] | 2.11 kg/h |
| Kapacita [l/h] | 0.00 L/h |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| LE protikvapkový ventil | No |
| Material Description | Nozzle 0.55 gph 80° H CEN Blister |
| Množstvo po formátoch balenia | 50 pc |
| Obsah batérie | No |
| Označenie CE | No |
| označenie striekacieho vzoru | H |
| Popis | 0.55GAL 80H CEN - 50 PCS. BLISTER |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Oil Nozzles |
| Referenčný bod | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | ecac5e6b-f9a1-496f-a813-010fd3b09c53 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | 30 H F OEM - Nozzle 0.30-0.60 gph |
| Špecifické | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Trieda filtra [µm] | 45 |
| Tvar | Conical |
| Typ filtra | Sinter |
| Typ výrobku | OD H |
| Uhol striekania [°] | 80 ° |
| Vzor striekania | Hollow |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.032 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.031 Kilogram |
| Objem | 0.023 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425049606 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |