
Oil Nozzles, OD S, 4.5 gal/h, 16.1 kg/h, 60 °, Solid
030F6894
4.50GAL 60S OD - 50 PCS. BLISTER
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Ak hľadáte podobný produkt, môžete si pozrieť ďalšie možnosti v rámci rovnakého typu produktu na stránke typu produktu.: OD B / OD H / OD S
Odporúčaná výmena: 030F6146
030F6894
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Capacity [USgal/h] | 4.50 gal/h |
| CEN | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(a)-I6(c) |
| Formát balenia | Industrial pack |
| Kapacita [kg/h] | 16.10 kg/h |
| Kapacita [l/h] | 0.00 L/h |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| LE protikvapkový ventil | No |
| Material Description | Del Nozzle 4.50 gph 60°S OD Blister |
| Množstvo po formátoch balenia | 50 pc |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| označenie striekacieho vzoru | S |
| Popis | 4.50GAL 60S OD - 50 PCS. BLISTER |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Oil Nozzles |
| Referenčný bod | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | 28e6ee88-87e8-4899-8be6-9efe56f29e2e |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | OD Nozzle (1) |
| Špecifické | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Trieda filtra [µm] | 140 |
| Tvar | Conical |
| Typ filtra | Monel strainer |
| Typ výrobku | OD S |
| Uhol striekania [°] | 60 ° |
| Výkon [kW] | 0.0 kW |
| Vzor striekania | Solid |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.032 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.032 Kilogram |
| Objem | 0.023 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425055300 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |