
Oil Nozzles, OD S, 2.5 gal/h, 9.29 kg/h, 45 °, Solid
030F4636
2.50GAL 45S CHINA
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Ak hľadáte podobný produkt, môžete si pozrieť ďalšie možnosti v rámci rovnakého typu produktu na stránke typu produktu.: OD B / OD H / OD S
030F4636
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Capacity [USgal/h] | 2.50 gal/h |
| CEN | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(a)-I6(c) |
| Formát balenia | Industrial pack |
| Kapacita [kg/h] | 9.29 kg/h |
| Kapacita [l/h] | 0.00 L/h |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| LE protikvapkový ventil | No |
| Material Description | Nozzle 2.50 gph 45° S China |
| Množstvo po formátoch balenia | 10 pc |
| Obsah batérie | No |
| Označenie CE | No |
| označenie striekacieho vzoru | S |
| Popis | 2.50GAL 45S CHINA |
| Product line | Burner Components |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Oil Nozzles |
| Referenčný bod | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | c3d7526f-b5d6-4788-b1ed-09e0d8994c30 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | 30 H F - Nozzle 0.00-6.00 gph |
| Špecifické | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Trieda filtra [µm] | 140 |
| Tvar | Conical |
| Typ filtra | Monel strainer |
| Typ materiálu | Brass |
| Typ výrobku | OD S |
| Uhol striekania [°] | 45 ° |
| Vzor striekania | Solid |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.035 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.034 Kilogram |
| Objem | 0.024 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425057823 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |