
Oil Nozzles, OD B, 7.5 gal/h, 29.8 kg/h, 45 °, Semi solid
030B8681
7.50GAL 45B OD - 50 PCS. BLISTER
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Ak hľadáte podobný produkt, môžete si pozrieť ďalšie možnosti v rámci rovnakého typu produktu na stránke typu produktu.: OD B / OD H / OD S
Odporúčaná výmena: 030B0081
030B8681
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Capacity [USgal/h] | 7.50 gal/h |
| CEN | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(a)-I6(c) |
| Formát balenia | Industrial pack |
| Kapacita [kg/h] | 29.80 kg/h |
| Kapacita [l/h] | 0.00 L/h |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| LE protikvapkový ventil | No |
| Material Description | Del Nozzle 7.50 gph 45° B OD Blister |
| Množstvo po formátoch balenia | 50 pc |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| označenie striekacieho vzoru | B |
| Popis | 7.50GAL 45B OD - 50 PCS. BLISTER |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Oil Nozzles |
| Referenčný bod | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | 2f422372-944a-4f60-b35a-2df235377320 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | OD B OEM- Nozzle 6.50-15.00 gph |
| Špecifické | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Trieda filtra [µm] | 140 |
| Tvar | Conical |
| Typ filtra | Monel strainer |
| Typ materiálu | Brass |
| Typ výrobku | OD B |
| Uhol striekania [°] | 45 ° |
| Vzor striekania | Semi solid |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.031 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.03 Kilogram |
| Objem | 0.023 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425055942 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |