
Oil Nozzles, OD B, 31.5 gal/h, 122.48 kg/h, 60 °, Semi solid
030B0155
31.50GAL 60B OD
030B0155
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Capacity [USgal/h] | 31.50 gal/h |
| CEN | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(a)-I6(c) |
| Formát balenia | Industrial pack |
| Kapacita [kg/h] | 122.48 kg/h |
| Kapacita [l/h] | 0.00 L/h |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| LE protikvapkový ventil | No |
| Material Description | Nozzle 31.50 gph 60° B OD |
| Množstvo po formátoch balenia | 10 pc |
| Obsah batérie | No |
| Označenie CE | No |
| označenie striekacieho vzoru | B |
| Popis | 31.50GAL 60B OD |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Oil Nozzles |
| Referenčný bod | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | 21e3e541-16e1-47f4-9b1f-b4c4f1399730 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | OD - Nozzle - 12.00-32.00 gph |
| Špecifické | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Tvar | Conical |
| Typ filtra | None |
| Typ materiálu | Brass |
| Typ výrobku | OD B |
| Uhol striekania [°] | 60 ° |
| Vzor striekania | Semi solid |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.026 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.026 Kilogram |
| Objem | 0.024 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425006661 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |