
Oil Nozzles, OD B, 6 gal/h, 23.35 kg/h, 45 °, Semi solid
030B0077
6.00GAL 45B OD
030B0077
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Capacity [USgal/h] | 6.00 gal/h |
| CEN | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(a)-I6(c) |
| Formát balenia | Industrial pack |
| Kapacita [kg/h] | 23.35 kg/h |
| Kapacita [l/h] | 0.00 L/h |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| LE protikvapkový ventil | No |
| Material Description | Nozzle 6.00 gph 45° B OD ** |
| Množstvo po formátoch balenia | 10 pc |
| Obsah batérie | No |
| Označenie CE | No |
| označenie striekacieho vzoru | B |
| Popis | 6.00GAL 45B OD |
| Product line | Burner Components |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Oil Nozzles |
| Referenčný bod | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | 28e6ee88-87e8-4899-8be6-9efe56f29e2e |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | OD - Nozzle - 0.00-6.00 gph |
| Špecifické | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Trieda filtra [µm] | 140 |
| Tvar | Conical |
| Typ filtra | Monel strainer |
| Typ materiálu | Brass |
| Typ výrobku | OD B |
| Uhol striekania [°] | 45 ° |
| Vzor striekania | Semi solid |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.035 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.034 Kilogram |
| Objem | 0.02 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425005930 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |