
Oil Nozzles, LE, 0.5 gal/h, 1.87 kg/h, 80 °, Solid
030F8708
0.50GAL 80S LE
030F8708
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Capacity [USgal/h] | 0.50 gal/h |
| CEN | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(a)-I6(c) |
| Formát balenia | Industrial pack |
| Kapacita [kg/h] | 1.87 kg/h |
| Kapacita [l/h] | 0.00 L/h |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| LE protikvapkový ventil | Yes |
| Material Description | Nozzle 0.50 gph 80° S LE |
| Množstvo po formátoch balenia | 10 pc |
| Obsah batérie | No |
| Označenie CE | No |
| označenie striekacieho vzoru | S |
| Popis | 0.50GAL 80S LE |
| Product line | Burner Components |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Oil Nozzles |
| Referenčný bod | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | 2e5b5d5c-a225-4f44-9a73-5b44abae4fe7 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | LE Nozzles 0.40-1.75 gph |
| Špecifické | 11.6 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Trieda filtra [µm] | 30 |
| Tvar | Conical |
| Typ filtra | Sinter |
| Typ materiálu | Brass |
| Typ výrobku | LE |
| Uhol striekania [°] | 80 ° |
| Vzor striekania | Solid |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.035 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.034 Kilogram |
| Objem | 0.024 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425016189 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |