
Oil Nozzles, HVO, 1.26 kg/h, 16.4 kW, 60 °, Solid
030B0604
16.4 kW/h 60° S HVO
030B0604
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Capacity [USgal/h] | 0.00 gal/h |
| CEN | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(a)-I6(c) |
| Formát balenia | Industrial pack |
| Kapacita [kg/h] | 1.26 kg/h |
| Kapacita [l/h] | 0.00 L/h |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| LE protikvapkový ventil | No |
| Material Description | Nozzle 16.4 kW/h x 60° S HVO |
| Množstvo po formátoch balenia | 10 pc |
| Obsah batérie | No |
| Označenie CE | No |
| označenie striekacieho vzoru | S |
| Popis | 16.4 kW/h 60° S HVO |
| Product line | Burner Components |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Oil Nozzles |
| Schválenie UL | No |
| SCIP dokumentácia č. | 8b80bfc8-e2f7-41d1-a936-4d264c6fc2cc |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | Nozzle HVO |
| Špecifické | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Trieda filtra [µm] | 45 |
| Tvar | Conical |
| Typ filtra | Sinter |
| Typ materiálu | Brass |
| Typ výrobku | HVO |
| Uhol striekania [°] | 60 ° |
| Výkon [kW] | 16.4 kW |
| Vzor striekania | Solid |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.035 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.033 Kilogram |
| Objem | 0.024 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424539092 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |