
VXi Solo H (A237), Tip 3
145F4195
Tip: VXi Solo H (A237), Tip 3, 16 bar, 120 °C
145F4195
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 360 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 360 mm |
| Adâncime pachet [mm] | 620 mm |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Capacitate [kW] | 15.0 kW |
| Capacitate de încălzire [kW] | 15 kW |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 / A237 |
| Descriere | VXi-Solo H, ECL310/A230, Tip 3, cu carcasă frontală de izolare din EPP |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø18 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø18 |
| Dimensiune racord încălzire | 3/4" |
| Dimensiune racord termoficare | 3/4" |
| Direcția racordului | Sus și jos |
| Direcție racord primar | Top and bottom |
| Grupă de produse | Stații mici |
| Heating Actuator | AMV 13 |
| Heating Control valve | AVQM 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 1.60 m³/h |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 980 mm |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 980 mm |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Înălțime pachet [mm] | 420 mm |
| Informații suplimentare | Carcasă frontală izolată cu EPPFuncție de siguranță |
| Lățime cu carcasă [mm] | 550 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 550 mm |
| Lățime pachet [mm] | 840 mm |
| Marcă pompă de încălzire | Grundfos |
| Material carcasă | Polypropylene |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | VXi Solo H TYP3 ECL310/237 STW |
| Material Description (Short Te | VXi Solo H, TYPE 3, STW |
| Material izolație | Polypropylene |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 6 bar |
| Presiunea de testare a schimbătorului de căldură [bar] | 38 bar |
| Product line | 33 |
| Regulator de presiune diferențială | Integrated in control valve |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 120 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip pompă de încălzire | UPM3 Auto 15-70 130 |
| Tip produs | VXi Solo H (A237) |
| Tip racord încălzire | filet interior |
| Tip racord termoficare | Filet exterior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 3 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB06L-1 24 |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 38 Kilogram |
| Greutate netă | 36 Kilogram |
| Volume | 2.175 Hectolitru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428525060 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |