
Tip 2, Denumire regulator de încălzire: ECL 310
145F4438
Tip 2, 16 bar, 120 °C, ECL 310
145F4438
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 315 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 315 mm |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Capacitate [kW] | 30.0 kW |
| Capacitate de încălzire [kW] | 30 kW |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 |
| Descriere | VXe Solo H OP, ECL310, Type 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø18 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø18 |
| Dimensiune racord încălzire | 3/4" |
| Dimensiune racord termoficare | 3/4" |
| Direcția racordului | Jos |
| Direcție racord primar | Jos |
| Grupă de produse | Stații mici |
| Heating Actuator | AMV 10 |
| Heating Control valve | AVQM 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 1.60 m³/h |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 785 mm |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 785 mm |
| Lățime cu carcasă [mm] | 550 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 550 mm |
| Material carcasă | Polypropylene |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | VXe Solo H OP, type 2, ECL310 |
| Material Description (Short Te | VXe Solo H OP, Type 2 |
| Material izolație | Polypropylene |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 6 bar |
| Product line | 33 |
| Regulator de presiune diferențială | Integrated in control valve |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 120 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip produs | VXe Solo H OP, without key |
| Tip racord încălzire | filet interior |
| Tip racord termoficare | Filet exterior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 2 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB06H-1 40 |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 39 Kilogram |
| Greutate netă | 37 Kilogram |
| Volume | 219.555 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424596521 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |