
Tip 2, Denumire regulator de încălzire: ECL 310
004U8659
Tip 2, 16 bar, 110 °C, ECL 310
004U8659
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 380 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 250 mm |
| Adâncime pachet [mm] | 620 mm |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Capacitate [kW] | 30.0 kW |
| Capacitate de încălzire [kW] | 30 kW |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 |
| Descriere | VX-Solo H OP ECL310 Tip 2, cu carcasă și STW |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø18 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø18 |
| Dimensiune racord încălzire | 3/4" |
| Dimensiune racord termoficare | 3/4" |
| Direcția racordului | Sus și jos |
| Direcție racord primar | Top and bottom |
| Grupă de produse | Stații mici |
| Heating Actuator | AMV 13 |
| Heating Control valve | AVQM 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 4.00 m³/h |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 760 mm |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 760 mm |
| Înălțime pachet [mm] | 420 mm |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Informații suplimentare | CarcasăIzolație pentru conducteSupapă de siguranță |
| Lățime cu carcasă [mm] | 550 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 525 mm |
| Lățime pachet [mm] | 840 mm |
| Material carcasă | Tablă de oțel inoxidabil lăcuit alb |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | VX-Solo H OP ECL310 AVQM AVM13 STW |
| Material Description (Short Te | VX Solo H OP, Type 2, ECL310, STW, w/o App key |
| Material izolație | EPDM |
| Numărul de gospodării [Max] | 1 |
| Numărul de gospodării [Min] | 1 |
| Observații | Indir. HE, without pump, with safety function |
| Opțiune de carcasă | Inclus |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 6 bar |
| Presiunea de testare a schimbătorului de căldură [bar] | 38 bar |
| Product line | 33 |
| Regulator de presiune diferențială | Integrated in control valve |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 110 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip produs | VX Solo H OP, without key |
| Tip racord încălzire | filet interior |
| Tip racord termoficare | Filet exterior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 2 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB06H-1 40 |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 40 Kilogram |
| Greutate netă | 38 Kilogram |
| Volume | 225.781 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5714279487824 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |